Hillside Villa With Spectacular Sea Views
| Wi-Fi | Simbassäng Inomhuspool | Luftkonditionering |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Hillside Villa With Spectacular Sea Views Petit Cul-de-Sac med 1 sovrum, som välkomnar gäster med inomhuspool, ligger mindre än 500 meter från Petit Cul-de-Sac och kan ta emot upp till 10 gäster.
Den här villan med 5 badrum erbjuder gästerna ett behändigt läge, inom 3 km från Plage de Saline och cirka 5 minuters bilfärd från Anse de Grand Fond. Denna villa erbjuder närhet till Grand Cul-de-Sac, som ligger cirka 25 minuter bort till fots. Gästerna kan också besöka Gouverneur, som ligger cirka 4 km bort.
Gästerna erbjuds utsikt över havet. Badrumsfaciliteterna i Hillside Villa With Spectacular Sea Views inkluderar också en separat toalett. I badrummen finns också hårtorkar, badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Den här villan erbjuder också kylskåp, ugn och köksredskap i ett komplett kök. För att testa rätter från det franska köket kan gästerna gå till restaurangen Hotel Le Toiny Restaurant, som ligger cirka 17 minuter bort till fots. Gästerna kan enkelt nå Gustav III:s flygplats, som ligger 15 minuters bilresa från boendet.
- Lokala sevärdheter
- Grand Cul-de-Sac1353 km
- Anse Toiny1201 km
- Anse Marechal1700 km
- Morne du Vitet1598 km
- Church of Our Lady of the Assumption3322 km
- Lorient, Saint Barthelemy3256 km
- Le Ti St Barth2560 km
- Marechal Beach1485 km
- Plage de Grand Fond1313 km
- Flygplatser
- Gustav III:s flygplats8 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Inomhuspool
På rummet
- Luftkonditionering
- Te- och kaffefaciliteter
- Strykservice
- Tvättmaskin
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Hillside Villa With Spectacular Sea Views till Gustav III:s flygplats?
Hillside Villa With Spectacular Sea Views ligger inom 15 minuters bilresa från Gustav III:s flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Hillside Villa With Spectacular Sea Views?
Ett komplett kök finns på Hillside Villa With Spectacular Sea Views. - ❓
Tillåter Hillside Villa With Spectacular Sea Views husdjur?
Hillside Villa With Spectacular Sea Views tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på Hillside Villa With Spectacular Sea Views?
Ja, en badtunna finns på Hillside Villa With Spectacular Sea Views. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?
I villan kan du utforska Petit Cul-de-Sacs viktigaste landmärken, inklusive Anse de Grand Fond (2 km), Gouverneur (4 km) och Plage de Saline, som finns inom 10 minuters bilresa.